info@east.pl

Nowy model UPS'a do domu i biura

Nowy model UPS'a do domu i biura

Nowy model UPS'a do domu i biura

  • 2016-12-23 13:38:48
  • Technologia line-interactive
  • Zwiększony zapas mocy
  • Współpraca z zasilaczami APFC
  • Kompaktowa obudowa

Zasilacz awaryjny UPS850-LED to nowa propozycja dla osób ceniących nie tylko skuteczność i bezpieczeństwo pracy urządzeń, ale również dużą mobilność i swobodę w montażu i dostępie do zasilacza. Prezentowany UPS operuje na bazie nowoczesnego układu elektroniki wyposażonej w szereg modułów do analizy i korekty parametrów zasilania. Wbudowany akumulator stanowi alternatywne źródło energii doprowadzanej do podłączonego sprzętu w sytuacjach awarii lub zaniku zewnętrznej sieci elektrycznej.

Zasilacz EAST UPS wykorzystuje w pracy zaawansowane systemy sterująco-kontrolne, dzięki którym możliwe jest natychmiastowe podejmowanie zautomatyzowanych czynności gwarantujących komfort i bezpieczeństwo nieprzerwanej pracy sprzętu. W nowej wersji zasilacza możliwe jest dodatkowo zdalne zarządzanie funkcjonalnością UPS'a za pośrednictwem komputera i dedykowanej aplikacji sterującej, jak również aktywne filtrowanie połączenia sieciowego przy wykorzystaniu wbudowanego układu ethernet.

Zwiększona moc to nowe możliwości obsługi urządzeń, bardziej efektywna praca i dłuższy czas operowania na baterii. Zasilacz wolnostojący (w odróżnieniu od zasilaczy ups w obudowie RACK 19'')pozwala na szybką lokalizację urządzenia praktycznie w dowolnym miejscu bez konieczności podejmowania dodatkowych czynności montażowych, Kompaktowy kształt oraz elegancki design obudowy zapewniają, że UPS z łatwością dopasuje się do wystroju w miejscu instalacji. Kolorowe diody LED oraz różnorodne sygnały dźwiękowe zapewniają użytkownikowi aktualną informację o stanie urządzenia oraz zewnętrznej sieci zasilającej.

Zasilacz UPS marki EAST znacząco zwiększa komfort i bezpieczeństwo operowania instalacji. Poznaj wszystkie korzyści wynikające z wykorzystania UPS'a!

Zobacz produkt